Uluslararası Travnik Üniversitesi Medya ve Gazetecilik Bölümü

 

Medya ve Gazetecilik bölümü, dünyada değişen ve sürekli yenilenen medya için araştırmacı, cesur, üretken, hukuka bağlı ve tarafsız gazetecilerin yetişmesi için eğitim vermektedir. Ülkemizde bu şartlarda yetişen eğitimli gazetecilere ihtiyaç oldukça fazladır. Gazeteci olmak her öğrencinin hayalidir. Ancak iyi bir gazeteci olmak için iyi bir eğitim şart. Bosna Hersek her geçen yıl sunduğu kaliteli eğitim olanakları ile milyonlarca öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Yurt dışı eğitimlerinin yabancı dili geliştirmek adına iyi bir fırsat olduğu da gözlerden kaçmamalıdır. Medya ve Gazetecilik bölümü bu sektörde duyulan yabancı dil eğitimini de beraberinde veriyor.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Medya ve Gazetecilik bölümü mezunları ülkemizde ve dünyada kaliteli ve kariyeri olan bir işe kolayca girebilir. Bu işte ne kadar başarılı olursanız o kadar yükselir ve dünya çapında bilinen ve fikirlerinize saygı duyulan bir gazeteci olursunuz. Medya ve Gazetecilikte meslek seçimi için ise önünüzde geniş bir kategori var. Medya patronluğu, yazar, haberci ve daha birçok alanda mesleğinizi devam ettirebilme imkânına sahipsiniz. Bunun için de çok iyi bir üniversitede iyi bir eğitim almalısınız. Uluslararası Travnik üniversitesi Medya ve Gazetecilik bölümü siz bu hedeflerinize ulaştıracak düzeyde eğitim olanağı sunuyor.
Uluslararası Travnik Üniversitesi ülkelerde bölümler arası değişim ve yüksek lisans olanakları ile öğrencilere eğitim alanında istedikleri her kolaylığı tanımakta. Son yıllarda verdiği eğitim ile sürekli kendisini daha ileri seviyelere ulaştıran Bosna Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesi kendini bu alanda kanıtlamış akademisyenlerle teorik uygulamalı derslerde öğrencileri bu sektörde başarıya hazırlıyor.  Uluslararası Travnik Üniversitesi Medya ve Gazetecilik bölümü için ülkemizden gelen bütün talepleri ve başvuruları değerlendirerek öğrencilere eğitim olanağı sunuyor. Bosna Hersek hem kaliteli eğitim hem de uygun yaşam koşulları ile yurtdışı eğitimlerinde tercih edilen ülkelerin başında yer alıyor.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.